63 yaşında hamile kaldı! 37 yaş küçük kocası şaşkına döndü, inanılmaz detaylar

Yayınlama: 11.06.2024
A+
A-

Bir süredir birlikte olan ve sevgililiklerini geçtiğimiz aylarda evlilikle taçlandıran Amerikalı çift, ilişkileri ile yaptıkları güncellemeyle dünyayı şoke etti. 7 çocuk annesi ve 17 torunu olan 63 yaşındaki kadın kendisinden 37 yaş küçük kocasından hamile kaldığını duyurdu. Dünya basınında ses getiren gelişme sonrası yaşlı kadın eleştirilerin odağı haline geldi, birçok kullanıcı çocuğunu büyütemeden hayatını kaybedeceğini öne sürdü.

“KENDİMİ ÖZEL HİSSETMEMİ SAĞLADI”

Cheryl McCain isimli kadın ise bu eleştirileri dikkate almadığını, mutlu bir evliliği olduğunu ve tekrar anne olmak için sabırsızlandığını ifade etti. Eşiyle benzin istasyonunda tanıştığını belirten kadın, genç adam ile birlikte her şeyin ilkini yaşadıklarını hatta kocasının ilk kez kendisiyle cinsel ilişkiye girdiğini hatırlatarak “Kendimi özel hissetmemi sağladı” dedi. İngiliz basını ikilinin geçtiğimiz Eylül ayında evlendiğine dair detayları haberlerinde yer verdi.

Gelin erkek çıktı, damat yıkıldı! Düğün iptal, hastaneye koştular

ÇOCUKLARIYLA GÖRÜŞMÜYOR

Öte yandan Cheryl evliliği nedeniyle ailesinin kendisini dışladığını ve yedi çocuğundan altısıyla görüşmediğini ifade etti ve çocuk yetiştirmede tecrübeli olduğunu bildirerek doğum için sabırsızlandığını söyledi. Kocasını çok sevdiğini ve ölene kadar onunla yaşamak istediğini de hatırlatan Cheryl mutlu bir evliliği olduğunu sözlerine ekledi.

Tümör sandılar bebek çıktı! ‘Hamile adam’ vakası: 36 yıl taşıdı
‘Sevgilim beni annemle aldattı’ diye video çekti, sosyal medya yıkıldı

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.