Banka soyguncusunu sniperla vurdular! İnanılmaz görüntüler

Yayınlama: 10.06.2024
A+
A-

6 Şubat tarihinde Amerika Birleşik Devletleri’nin Florida eyaletinde 36 yaşındaki bir şahıs Fort Myers isimli bankaya soygun düzenledi, dahası soygun sırasında çalışanları rehin aldı. Şüpheli ihbar üzerine bölgeye polislere üzerinde bomba bulunduğunu söylemişti. Florida polisi ise o anlarda yaşananların görüntüsünü aylar sonra yayınladı.

OMUZ ÜZERİNDE SABİTLEYİP ATEŞLEDİ

SWAT ekipleri, bir süre şüpheliyi ikna etmeye çalıştı ancak çalışmalar başarısız olunca bir keskin nişancı bilgisayar monitörünün üzerinden kafası zar zor gözüken şahsı vurdu. Kameralara yansıyan görüntülerde şüphelinin yere yığıldığı ve rehinelerin koşmaya başladığı kayıtlara geçti. Polisler ise küçük kabine flaş bombaları atarak giriş yaptı.

ABD askerlerine mezar olan operasyon! Üç ülke devreye girdi, cesetleri bulunamadı

308 KALİBRELİK MERMİ KULLANILDI

Şerif tarafından yapılan açıklamada keskin nişancının şüpheliyi arkadaşının omzunda silahı sabitleyerek vurduğu hatırlatıldı ve “Bu gibi atış pozisyonları, keskin nişancılar tarafından düzenli olarak yapılıyor, bunların eğitimini aldılar” dedi. Şerif ayrıca keskin nişancı tüfeğinde kullanılan 308 kalibrelik merminin şüpheliyi olay yerinde öldürdüğünü ifade etti.

Gelin erkek çıktı, damat yıkıldı! Düğün iptal, hastaneye koştular
Dünyanın konuştuğu vahşet! Kadın polisi kaçırıp tecavüz ettiler, cesedini parçaladılar
Tünelin ucu özgürlüğe çıkmadı! Kafasını çıkaranı polis yakaladı: Rezalet kaçış planı

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.