SURVİVOR HABERLERİ: Survivor All Star’da adaya kim veda etti, kim gitti?

Yayınlama: 10.06.2024
A+
A-

TV 8 ekranlarının ilgiyle izlenen yarışması Survivor All Star’ın dün akşam yayınlanan bölümünde Murat Ceylan, zorlu düello karşılaşması öncesinde yarışmacılara duygu ve düşüncelerini sordu.

Yunus Emre Özden, “Elimden geleni yapacağım. Yeteri kadar yattım, bu düellonun bana geleceğini az çok tahmin etmiştim. 2 oyunda iyi bir performans sergilesem de kendimi bu düelloda görüyordum açıkçası. Çünkü çok fazla düello sağımdan ve solumdan beni teğet geçti. Final öncesi güzel bir antrenman olacak ama her şey de burada bitebilir. Her şeye hazırım, bekliyorum” dedi.

‘GOLÜ GÜZELLEŞTİREN KALECİ GİBİ OLMAK İSTEMİYORUM’

Avatar Atakan “Düellodan çıkmak için elimden geleni yapacağım ama bugünkü duam da şöyle; eğer şampiyon olamayacaksam burada eleneyim. Çünkü golü güzelleştiren kaleci gibi olmak istemiyorum şampiyonlukta, eğer olamayacaksam. İyi hissediyorum. Bütün çabamı göstereceğim” şeklinde konuştu.

‘ŞANS BİR TÜRLÜ BANA GÜLMÜYOR’

Nefise Karatay, “Sürekli finale çıkıyorum ama bir kolye almak nasip olmadı. Elimden geleni yapıyorum ama o kolyeyi bir türlü takamıyorum. Şans bir türlü bana gülmüyor. Elimden geleni yapacağım. Odaklıyım, herhangi bir stresim, heyecanım yok dersem yalan olur. Rakibim Yunus Emre, gerçekten iyi bir yarışmacı. O da elinden geleni yapacak, ben de” ifadelerini kullandı.

‘NE OLURSA OLSUN ELİMDEN GELENİ YAPTIĞIMI BİLECEĞİM’

Seda Ocak, “Son zamanlarda düello benim için gerçekten iyi bir antrenman oldu. Uzun zamandır girmiyordum, son dönemde arka arkaya girdim. Ne olur bilemiyorum, tek bildiğim elinden geleni yapacak olduğum. 2 tane kapı var önümde, bakalım hangi kapı açılacak. 2 kapıya da seve seve gideceğim çünkü ne olursa olsun elimden geleni yaptığımı bileceğim. Umarım finalde çocuklarımın gözü önünde yarışmak nasip olur” dedi.

DÜELLO

Düellonun ilk turunda Yunus Emre, Nefise’ye karşı 5-1 mağlup oldu. Seda da, Atakan’a karşı 5-4 kazandı. Düello finalinde 5-3 kaybeden Yunus Emre Özden, yarışmaya veda etti.

‘AĞLAMAMAK İÇİN ZOR TUTUYORUM KENDİMİ’

Yunus Emre Özden, “Bu sezon yaşandı bitti, artık söylenecek son sözler şunlar; Zor bir hayat yaşadım. 30 yaşına kolay gelmedim ve gerçekten dünya döndükçe insanın üstüne çamur sıçratan bir yer. Aileniz size bazı şeyleri karşılıksız verirken, bu çamur sıçratmaya büyümekte denebilir aslında. Ağlayacağım, zor tutuyorum kendimi ama bu konuşmayı da yapmak zorundayım. Burada beni ben olarak kabul ettiniz ve gerçekten hep kazanmaya çalıştınız. Ben büyürken ‘Her şeyin bir bedeli vardır’ lafını duydum hep. Evet bir bedel ödedik ama bu sadece yarışmanın zorluğuydu. Eğip bükmeden, beni ailenizin içine aldınız. Beni ben olarak bir yerlere getirip, dünyanın attığı çamurlardan arındırdınız. Yeni bir kimlik verdiniz. Her şey için teşekkür ederim” dedi.

‘Yunus Emre elendi’ iddiaları gündem olmuştu! Eşi Beria’dan yanıt geldi

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.