Biden yine şaşırttı! Herkes dans ederken o dondu kaldı

Yayınlama: 11.06.2024
A+
A-

ABD Başkanı Joe Biden, Beyaz Saray’da “Juneteenth Ulusal Bağımsızlık Günü” kutlamaları çerçevesinde düzenlenen etkinliğe katıldı. Biden, 19 Haziran’da kutlanacak ulusal bayram öncesinde düzenlenen etkinlikte katılımcıların bando eşliğinde dans ettiği sırada bir dakikadan uzun bir süre “dondu” kaldı.

Görüntülerde, George Floyd’un kardeşi Philonise Floyd’un Biden’ın yanında dans ettiği ve Biden’ın hareketsiz şekilde durduğunun farkına vararak kolunu omzuna attığı görüldü.

Hayatının yüzde 95’ini hatırlıyor, anne karnı da dahil! ‘Takıntı’ değil, tedavisi yok

Biden eskisi gibi değil…

ABD’nin önde gelen gazetelerinden Wall Street Journal (WSJ), Başkan Joe Biden’ın bilişsel gerilemesine ilişkin geniş bir haber yayımladı.

Independent Türkçe’nin aktardığına göre, haber için Cumhuriyetçi ve Demokrat Partililerin de aralarında bulunduğu 45’i aşkın kişiyle görüşülürken, Biden’ın çevresindekilerin, ABD Başkanı’nın son aylarda çok sessiz konuştuğunu ve söylediklerinin güçlükle anlaşıldığını bildirdi. Biden’ın hal ve tavırlarının günden güne değiştiği, konuşurken çok uzun duraksadığı, uyuduğu düşünülecek kadar uzun süre gözlerini kapadığı, politik kararları için notlarına ve danışmanlarına bel bağladığı da aktarıldı. Beyaz Saray Sözcü Yardımcısı Andrew Bates ise, WSJ’ye aktarılanların yanlış olduğunu savundu.

63 yaşında hamile kaldı! 37 yaş küçük kocası şaşkına döndü, inanılmaz detaylar

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.