Brooklyn Beckham neden babası gibi futbolcu olmadı?

Yayınlama: 11.06.2024
A+
A-

Brooklyn Beckham neden babası gibi futbolcu olmadı?

Dünyaca ünlü futbolcu David Beckham ile moda tasarımcısı Victoria Beckham’ın büyük oğlu Brooklyn Beckham, neden babası gibi futbolcu olmadığını açıkladı.

Emekli futbolcu David Beckham’ın büyük oğlu Brooklyn Beckham, kariyer seçimiyle ilgili açıklamalarda bulundu. 25 yaşındaki Brooklyn, neden babası gibi futbolcu olmadığını açıkladı.
Beckham “Her zaman futbol dünyasına girmek istedim. Uzun süre oynadım. Hatta o kadar çok sevdim ki” dedi.
InStyle dergisine konuşan yıldız, “Büyürken, özellikle de benim gibi bir babanız olunca herkes ‘En büyük oğlan futbolcu olacak’ der. Ben de buna bayılırdım. Gerçekten çok severdim. Çok da özlüyorum” ifadelerini kullandı.
Ancak Brooklyn işlerin yolunda gitmediğini “Futbol oynadım ama istediğim gibi olmadı. Ben de fotoğrafçılığa yöneldim. Birkaç yıl yaptım ve çok eğlendim. Sonra başka ne yaptım? Biraz modellik de yaptım” dedi.
Brooklyn Beckham, ailesinin kendisine her seçiminde destekçi olduğunu söyledi.
Beckham “Ebeveynlerim ne yaptığımı ya da ne yapmak istediğimi umursamıyorlardı. Ama onlar ‘İyi olduğun, alçakgönüllü olduğun, çok çalıştığın sürece her şey yolunda, en önemli şey bu. Ne istersen yapabilirsin ve ne yapmayı seçersen o olur; bir şeyde en iyisi olmaya çalış.’ dedi” ifadelerini kulandı.
Beckham, Nepo-bebek olmakla ilgili şunları paylaştı: “Yani, nasıl doğduğuma engel olamıyorum. Daha iyi ebeveynler isteyemezdim ve ben sadece çok çalışmya ve kendime bir isim yapmaya odaklanıyorum. Tek söyleyebileceğim tek şey bu.”NEPO BEBEK (NEPO BABY) NEDİR?Ünlü ve başarılı isimlerin çocuklarının son yıllarda, özellikle Hollywood sektörü başta olmak üzere, iş dünyasında çalışmaları dikkat çekiyor. Ailelerinin ünlerini kullanarak sektörde yer edinen bu kişilere de “Nepo bebek” (Nepo baby) deniyor.
Nicola Peltz ile evli olan Brooklyn Beckham sosyal medyada oldukça aktif. Çektiği fotoğrafları sık sık paylaşan yıldız, aynı zamanda yemek tarifleri de paylaşıyor.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.