Gardıroptan ihanet çıktı! Çöpe atacağı USB’de annesi ve kocasını gördü

Yayınlama: 11.06.2024
A+
A-

İngiltere’de bir kadın rutin olarak gerçekleştirdiği ev temizliğinde adeta hayatını baş sonra değiştiren bir skandalı yakaladı. Skandalın başrollerinde ise en yakınlarından olan annesi ve kocası yer alıyordu. Yatak odasını toparlayan kadın, bir ayakkabı kutusunun içinde USB sürücüsü olduğunu fark etti. Normalde hiç ilgisini çekmeyecek olan USB’yi bilgisayara takınca ise hayatının şokunu yaşadı.

“KESİNLİKLE YIKILDIM”

DailyStar’da yer alan habere göre söz konusu kadın USB sürücüsünün içerisinde annesi ve kocasının cinsel ilişkiye girdiği anlara dair fotoğraflar bulundu ve konuyla ilgili “Kesinlikle yıkıldım, şu an net bile düşünemiyorum” dedi. USB’nin içerisinde yaklaşık 50 fotoğraf olduğunu dile getiren kadın binlerce kez ihanete uğradığını hissettiğini ifade etti.

Liseden eski sevgilisiyle yakaladı! 7 yıllık evliliği bitiren fotoğraf

“DÜĞÜN GÜNÜ ÇOK MUTLUYDU”

Talihsiz kadın fotoğrafların ise henüz sevgililik dönemlerinde çekildiğini düşündüğünü çünkü artık o evde kalmadıklarını bildirdi ve annesi ve kocasının yasak aşkının geçmişe dayandığını öne sürdü. Kocasının annesi için çalıştığını ifade eden kadın açıklamalarının devamında şu sözleri kullandı:

Alıntı Metni
Gelin erkek çıktı, damat yıkıldı! Düğün iptal, hastaneye koştular
‘Sevgilim beni annemle aldattı’ diye video çekti, sosyal medya yıkıldı

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.