Kaya Çilingiroğlu’nun yeni aşkı bakın kim çıktı! Kızı Zehra’dan 4 yaş küçük

Yayınlama: 11.06.2024
A+
A-

2005 yılında Hülya Avşar’dan ve 2014 yılında ise Feraye Tanyolaç’tan boşanan 60 yaşındaki futbol yorumcusu Kaya Çilingiroğlu son olarak aşk hayatıyla magazin gündeminde adından söz ettirdi.

Ünlü isim iddialara göre 22 yaşındaki oyuncu ile yeni bir aşka yelken açtı.

Şimdilerde aşk hayatıyla gündeme gelen 60 yaşındaki ünlü ismin, biten evliliklerinden Zehra (26) ve Hüseyin Kaya (18) adında bir oğlu, bir de kızı bulunuyor.

Kaya Çilingiroğlu çocuklarını paylaştı: Servetim!

Onur Akay’ın haberine göre, açıklamalarıyla sık sık gündeme gelen yorumcu Kaya Çilingiroğlu, 22 yaşındaki sunucu ve oyuncu Nevide Çiçek, Kaya Çilingiroğlu ile aşk yaşamaya başladı.

MEHMET ALİ ERBİL DETAYI!

Nevide Çiçek, kısa bir süre Mehmet Ali Erbil ile aşk yaşamıştı. Çiçek, Mali’nin kendisine hediye ettiği parfümü çöpe atarken çektiği videosunda söylediği sözlerle gündem olmuştu. 22 yaşındaki güzel; “Sen ödül gecesi az mı peşimden koştun? Ben biriyle konuştuğumu söylediğimde ‘Görüşmeyeceksin onunla’ diye az mı başımın etini yedin. Her şeyin yalanmış” demişti.

İstanbul Hisar Balıkçısı’nda görüntülenen ve baş başa yemek yiyen Kaya Çilingiroğlu ve Nevide Çiçek’in, aşklarını kadeh tokuşturarak kutladıkları öğrenildi.

KIZINDAN KÜÇÜK

Çilingiroğlu’nun kendisinden 38 yaş küçük olan yeni sevgilisinin, Hülya Avşar’dan olan 26 yaşındaki kızı Zehra Çilingiroğlu’ndan da 4 yaş küçük olması dikkat çekti.

Kaya Çilingiroğlu paylaştı! Zehra Çilingiroğlu şantiyede

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.